FLNR015.T
DigiKeyn tuotenumero
F1029-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FLNR015.T
Kuvaus
FUSE CARTRIDGE 15A 250VAC/125VDC
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
15A 250VAC AC 125VDC DC-sulake Patruuna Vaatii pidikkeen
Kategoria
Jänniteluokitus – DC
125VDC
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Vasteaika
Hidas
Sarja
Sovellukset
Sähköinen, Teollinen
Pakkaustapa
Kotelo
Luokka
RK5
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyjä
CE, CSA, QPL, UL
Asennustyyppi
Vaatii pidikkeen
Katkaisukapasiteetti nimellisjännitteellä
200kA AC, 20kA DC
Sulakkeen tyyppi
Patruuna
Pakkaus / kotelo
Patruuna, Epästandardi
Virtaluokitus (ampeeria)
15A
Koko/mitat
0,563" halk. x 2,000" pit. (14,30mm x 50,80mm)
Jänniteluokitus – AC
250VAC