LFR250302C
LFR250302C
LFR250302C
DigiKeyn tuotenumero
F11268-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LFR250302C
Kuvaus
FUSE BLOK CART 250V 30A DIN RAIL
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Varoke Lohko 30 A 250V 2 Piiriä Patruuna DIN-kisko
Kategoria
Virtaluokitus (ampeeria)
30 A
Piirien lukumäärä
2
Sulakkeen koko
0,563" halk. x 2" pit. (14,3mm x 50,8mm)