FLNR500.X on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Eaton - Bussmann Electrical Division
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
500A 250VAC AC 125VDC DC-sulake Patruuna Vaatii pidikkeen
FLNR500.X
DigiKeyn tuotenumero
5666-FLNR500.X-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FLNR500.X
Kuvaus
FUSE CRTRDGE 500A 250VAC/125VDC
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Jänniteluokitus – DC
125VDC
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Vasteaika
Hidas
Sarja
Sovellukset
Sähköinen, Teollinen
Pakkaustapa
Kotelo
Luokka
RK5
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyjä
CE, CSA, QPL, UL
Asennustyyppi
Vaatii pidikkeen
Katkaisukapasiteetti nimellisjännitteellä
200kA AC, 20kA DC
Sulakkeen tyyppi
Patruuna
Pakkaus / kotelo
Lieriönmuotoinen, Laattaliitosnavat
Virtaluokitus (ampeeria)
500A
Koko/mitat
2,594" halk. x 10,374" pit. (65,90mm x 263,50mm)
Jänniteluokitus – AC
250VAC