Tuotteen FLNR03.5T kuvaa ei ole saatavana
FLNR03.5T
DigiKeyn tuotenumero
5666-FLNR03.5T-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FLNR03.5T
Kuvaus
FUSE CRTRDGE 3.5A 250VAC/125VDC
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
3,5A 250VAC AC 125VDC DC-sulake Patruuna Vaatii pidikkeen
Kategoria
Jänniteluokitus – DC
125VDC
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Vasteaika
Hidas
Sarja
Sovellukset
Sähköinen, Teollinen
Pakkaustapa
Kotelo
Luokka
RK5
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyjä
CE, CSA, QPL, UL
Asennustyyppi
Vaatii pidikkeen
Katkaisukapasiteetti nimellisjännitteellä
200kA AC, 20kA DC
Sulakkeen tyyppi
Patruuna
Pakkaus / kotelo
Patruuna, Epästandardi
Virtaluokitus (ampeeria)
3,5A
Koko/mitat
0,563" halk. x 2,000" pit. (14,30mm x 50,80mm)
Jänniteluokitus – AC
250VAC