FLNR035.T
DigiKeyn tuotenumero
5666-FLNR035.T-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FLNR035.T
Kuvaus
FUSE CARTRIDGE 35A 250VAC/125VDC
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
35A 250VAC AC 125VDC DC-sulake Patruuna Vaatii pidikkeen
Kategoria
Jänniteluokitus – DC
125VDC
Virtaluokitus (ampeeria)
35A
Koko/mitat
0,811" halk. x 3,000" pit. (20,60mm x 76,20mm)
Jänniteluokitus – AC
250VAC