FLSR050.TXID
DigiKeyn tuotenumero
5666-FLSR050.TXID-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FLSR050.TXID
Kuvaus
FUSE CARTRIDGE 50A 600VAC/300VDC
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
50A 600VAC AC 300VDC DC-sulake Patruuna Vaatii pidikkeen
Kategoria
Jänniteluokitus – DC
300VDC
Valmistaja
Littelfuse Inc.
Vasteaika
Hidas
Sarja
Sovellukset
Sähköinen, Teollinen
Pakkaustapa
Kotelo
Ominaisuudet
Ilmaiseva
Osan tila
Aktiivinen
Luokka
RK5
Asennustyyppi
Vaatii pidikkeen
Hyväksyjä
CE, CSA, QPL, UL
Sulakkeen tyyppi
Patruuna
Katkaisukapasiteetti nimellisjännitteellä
200kA AC, 20kA DC
Virtaluokitus (ampeeria)
50A
Pakkaus / kotelo
Patruuna, Epästandardi
Jänniteluokitus – AC
600VAC
Koko/mitat
1,063" halk. x 5,500" pit. (27,00mm x 139,70mm)