FLNR030.T | |
|---|---|
DigiKeyn tuotenumero | 5666-FLNR030.T-ND |
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | FLNR030.T |
Kuvaus | FUSE CARTRIDGE 30A 250VAC/125VDC |
Valmistajan vakio toimitusaika | 47 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 30A 250VAC AC 125VDC DC-sulake Patruuna Vaatii pidikkeen |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Jänniteluokitus – DC 125VDC |
Virtaluokitus (ampeeria) 30A | Koko/mitat 0,563" halk. x 2,000" pit. (14,30mm x 50,80mm) |
Jänniteluokitus – AC 250VAC |