C0805C476M9PACTM on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
KEMET
Varastossa: 0
KEMET
Varastossa: 95 575
Tekniset tiedot
Walsin Technology Corporation
Holy Stone Enterprise Co., Ltd.
TDK
YAGEO
YAGEO
Samsung Electro-Mechanics
Samsung Electro-Mechanics
Cal-Chip Electronics, Inc.
Murata Electronics
Murata Electronics
Tuotteen C0805C476M9PACTM kuvaa ei ole saatavana
C0805C476M9PACTM
DigiKeyn tuotenumero
399-C0805C476M9PACTMTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C0805C476M9PACTM
Kuvaus
47.0UF 6.3V
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
47 µF ±20% 6,3V Keraamiset kondensaattorit X5R 0805 (2012 metrinen)
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 85°C
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
±20%
Paksuus (maks.)
0,057" (1,45mm)