CC0805MFX5R5BB476
DigiKeyn tuotenumero
13-CC0805MFX5R5BB476TR-ND - Rullattu teippi (TR)
13-CC0805MFX5R5BB476CT-ND - Cut Tape (CT)
13-CC0805MFX5R5BB476DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CC0805MFX5R5BB476
Kuvaus
CAP CER 47UF 6.3V X5R 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
47 µF ±20% 6,3V Keraamiset kondensaattorit X5R 0805 (2012 metrinen)
Toimintalämpötila
-55°C – 85°C
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
±20%
Paksuus (maks.)
0,057" (1,45mm)