CC0805MKX5R5BB476
DigiKeyn tuotenumero
311-1897-2-ND - Rullattu teippi (TR)
311-1897-1-ND - Cut Tape (CT)
311-1897-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CC0805MKX5R5BB476
Kuvaus
CAP CER 47UF 6.3V X5R 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
47 µF ±20% 6,3V Keraamiset kondensaattorit X5R 0805 (2012 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CC0805MKX5R5BB476 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 85°C
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
±20%
Paksuus (maks.)
0,057" (1,45mm)