C0805C476M9PAC7210 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
KEMET
Varastossa: 97 665
Tekniset tiedot
Walsin Technology Corporation
Holy Stone Enterprise Co., Ltd.
TDK
YAGEO
YAGEO
Samsung Electro-Mechanics
Samsung Electro-Mechanics
Cal-Chip Electronics, Inc.
Murata Electronics
Murata Electronics
47 µF ±20% 6,3V Keraamiset kondensaattorit X5R 0805 (2012 metrinen)
C0805C476M9PAC7210
DigiKeyn tuotenumero
399-C0805C476M9PAC7210TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C0805C476M9PAC7210
Kuvaus
CAP CER 0805
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
C0805C476M9PAC7210 -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 85°C
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
0805 (2012 metrinen)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
±20%
Paksuus (maks.)
0,057" (1,45mm)