CC0805MRX5R5BB476 on loppunut, eikä siitä voi tällä hetkellä tehdä jälkitilausta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
KEMET
Varastossa: 97 665
Tekniset tiedot
47 µF ±20% 6,3V Keraamiset kondensaattorit X5R 0805 (2012 metrinen)
YAGEO MLCC Capacitors in Artificial Inteligence (AI) Applications
CC0805MRX5R5BB476
DigiKeyn tuotenumero
13-CC0805MRX5R5BB476TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CC0805MRX5R5BB476
Kuvaus
CAP CER 47UF 6.3V X5R 0805
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Toimintalämpötila
-55°C – 85°C
Osan tila
Valmistus lopetettu DigiKeyllä
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Toleranssi
±20%
Paksuus (maks.)
0,057" (1,45mm)