C0805B476M007T | |
|---|---|
Valmistaja | Holy Stone Enterprise Co., Ltd. |
Valmistajan tuotenumero | C0805B476M007T |
Kuvaus | CAP CER 47UF 6.3V X5R 0805 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 20 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 47 µF ±20% 6,3V Keraamiset kondensaattorit X5R 0805 (2012 metrinen) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Lämpötilakerroin |
Valm. | Toimintalämpötila -55°C – 85°C |
Sarja | Sovellukset |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Asennustyyppi |
Osan tila Aktiivinen | Pakkaus / kotelo 0805 (2012 metrinen) |
Kapasitanssi | Koko/mitat 0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm) |
Toleranssi ±20% | Paksuus (maks.) 0,057" (1,45mm) |