R30Y-1000
DigiKeyn tuotenumero
K629-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
R30Y-1000
Kuvaus
WIRE WW 30AWG PVDF YELLOW 1000'
Tarkka kuvaus
Johdinten käärintä 30 AWG Keltainen Polyvinyylideenifluoridi (PVDF) 1000' (304,80m)
Kategoria
Vaipan (eristyksen) halkaisija
0,019" (0,50mm)
Vaipan väri
Keltainen
Johdon paksuus
30 AWG
Johtimen halkaisija
0,010" (0,25mm)
Toimintalämpötila
105°C