R30Y-0100
DigiKeyn tuotenumero
K396-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
R30Y-0100
Kuvaus
WIRE WW 30AWG PVDF YELLOW 100'
Tarkka kuvaus
Johdinten käärintä 30 AWG Keltainen Polyvinyylideenifluoridi (PVDF) 100' (30,5m)
Kategoria
Vaipan (eristyksen) halkaisija
0,019" (0,50mm)
Vaipan väri
Keltainen
Johdon paksuus
30 AWG
Johtimen halkaisija
0,010" (0,25mm)
Toimintalämpötila
105°C
Pituus
100' (30,5m)
Vaipan (eristyksen) paksuus
0,004" (0,09mm)