R30R-0100
DigiKeyn tuotenumero
K395-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
R30R-0100
Kuvaus
WIRE WW 30AWG PVDF RED 100'
Tarkka kuvaus
Johdinten käärintä 30 AWG Punainen Polyvinyylideenifluoridi (PVDF) 100' (30,5m)
Kategoria
Vaipan (eristyksen) halkaisija
0,019" (0,50mm)
Vaipan väri
Punainen
Johdon paksuus
30 AWG
Johtimen halkaisija
0,010" (0,25mm)
Toimintalämpötila
105°C
Pituus
100' (30,5m)
Vaipan (eristyksen) paksuus
0,004" (0,09mm)