R-30R-0050
DigiKeyn tuotenumero
K232-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
R-30R-0050
Kuvaus
WIRE WW 30AWG PVDF RED 50'
Tarkka kuvaus
Johdinten käärintä 30 AWG Punainen Polyvinyylideenifluoridi (PVDF) 50' (15,24m)
Kategoria
Vaipan (eristyksen) materiaali
Polyvinyylideenifluoridi (PVDF)
Vaipan (eristyksen) halkaisija
0,019" (0,50mm)
Sarja
Vaipan väri
Punainen
Johdon paksuus
30 AWG
Johtimen halkaisija
0,010" (0,25mm)