R-30Y-0050
DigiKeyn tuotenumero
K230-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
R-30Y-0050
Kuvaus
WIRE WW 30AWG PVDF YELLOW 50'
Valmistajan vakio toimitusaika
2 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Johdinten käärintä 30 AWG Keltainen Polyvinyylideenifluoridi (PVDF) 50' (15,24m)
Kategoria
Vaipan (eristyksen) materiaali
Polyvinyylideenifluoridi (PVDF)
Valmistaja
Jonard Tools
Vaipan (eristyksen) halkaisija
0,019" (0,50mm)
Sarja
Johtimen materiaali
Kupari, Puhdas
Pakkaustapa
Kela
Johtimen pinnoite
Hopea
Osan tila
Aktiivinen
Vaipan väri
Keltainen
Johdon paksuus
30 AWG
Luokitukset
UL-tyyli 1423, VW-1
Johtimen halkaisija
0,010" (0,25mm)