R30BLK-0100
DigiKeyn tuotenumero
K394-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
R30BLK-0100
Kuvaus
WIRE WW 30AWG PVDF BLACK 100'
Tarkka kuvaus
Johdinten käärintä 30 AWG Musta Polyvinyylideenifluoridi (PVDF) 100' (30,5m)
Kategoria
Vaipan (eristyksen) halkaisija
0,019" (0,50mm)
Vaipan väri
Musta
Johdon paksuus
30 AWG
Johtimen halkaisija
0,010" (0,25mm)
Toimintalämpötila
105°C
Pituus
100' (30,5m)
Vaipan (eristyksen) paksuus
0,004" (0,09mm)