R30W-0100
DigiKeyn tuotenumero
K397-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
R30W-0100
Kuvaus
WIRE WW 30AWG PVDF WHITE 100'
Tarkka kuvaus
Johdinten käärintä 30 AWG Valkoinen Polyvinyylideenifluoridi (PVDF) 100' (30,5m)
Kategoria
Vaipan (eristyksen) halkaisija
0,019" (0,50mm)
Vaipan väri
Valkoinen
Johdon paksuus
30 AWG
Johtimen halkaisija
0,010" (0,25mm)
Toimintalämpötila
105°C
Pituus
100' (30,5m)
Vaipan (eristyksen) paksuus
0,004" (0,09mm)