R30B-1000
DigiKeyn tuotenumero
K624-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
R30B-1000
Kuvaus
WIRE WW 30AWG PVDF BLUE 1000'
Valmistajan vakio toimitusaika
2 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Johdinten käärintä 30 AWG Sininen Polyvinyylideenifluoridi (PVDF) 1000' (304,80m)
Kategoria
Vaipan (eristyksen) halkaisija
0,019" (0,50mm)
Valmistaja
Jonard Tools
Johtimen materiaali
Kupari, Puhdas
Pakkaustapa
Kela
Johtimen pinnoite
Hopea
Osan tila
Aktiivinen
Vaipan väri
Sininen
Johdon paksuus
30 AWG
Luokitukset
UL-tyyli 1423, VW-1
Johtimen halkaisija
0,010" (0,25mm)
Toimintalämpötila
105°C