R30G-1000
DigiKeyn tuotenumero
K626-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
R30G-1000
Kuvaus
WIRE WW 30AWG PVDF GREEN 1000'
Tarkka kuvaus
Johdinten käärintä 30 AWG Vihreä Polyvinyylideenifluoridi (PVDF) 1000' (304,80m)
Kategoria
Vaipan (eristyksen) halkaisija
0,020" (0,51mm)
Vaipan väri
Vihreä
Johdon paksuus
30 AWG
Johtimen halkaisija
0,010" (0,25mm)
Toimintalämpötila
105°C