JACK-L-PC-10A-RA(R)
JACK-L-PC-10A-RA(R)
JACK-L-PC-10A-RA(R)
DigiKeyn tuotenumero
1939-1087-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
JACK-L-PC-10A-RA(R)
Kuvaus
CONN PWR JACK 2.50MMX5.50MM SLDR
Tarkka kuvaus
Holkki - teholiittimet Jakki 2,50mm sisähalk. (0,098"), 5,50mm ulkohalk. (0,217") Läpivientiaukko, Suorakulma
EDA/CAD-mallit
JACK-L-PC-10A-RA(R) -mallit
Kategoria
Terminointi
Juotostina
Irtotavara
Ominaisuudet
Levyn ohjain
Jännite – nimellinen
50VDC
Virtaluokitus (ampeeria)
10 A
Sukupuoli
Uros
Toimintalämpötila
-25°C – 85°C
Toimialan tunnustama liitännän halkaisija
2,50mm sisähalk. (0,098"), 5,50mm ulkohalk. (0,217")
Kontaktin materiaali - pinnoite
Nikkeli
Todellinen halkaisija
0,098" (2,50mm sisähalk.), 0,217" (5,50mm ulkohalk.)