TR9WI750T00-IMR6B
TR9WI750T00-IMR6B
TR9WI750T00-IMR6B
DigiKeyn tuotenumero
1939-1969-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TR9WI750T00-IMR6B
Kuvaus
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 18W
Tarkka kuvaus
24V 18 W AC/DC Ulkoinen Työpöytä (luokka II) Sovitin Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen) Tulo
EDA/CAD-mallit
TR9WI750T00-IMR6B -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Virrankulutus ilman kuormaa
75mW (maks.)
Polarisaatio
Kumpi tahansa
Sarja
Sovellukset
Kotitalouslaitteet, ITE (kaupallinen), Lääketieteellinen
Tehokkuus
Taso VI, CoC taso 2
Toimintalämpötila
-10°C – 40°C
Lähtöliitin
DC-virtaliitinsarja, (1.3mm x 3.5mm, 2.1mm x 5.5mm, 2.5mm x 5.5mm)
Malli
Työpöytä (luokka II)
Johdon pituus
59" (1,50m)
Tuloliitin
IEC 320-C18
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Koko/mitat
3,43" pit. x 1,83" lev. x 1,26" kork. (87,0mm x 46,5mm x 32,0mm)
Lähtöjännite
24V
Hyväksyjä
CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, FCC, LPS, PSE, RCM, S-Mark, UKRSepro, UL, VCCI
Virta - lähtö (maks.)
750mA
Vakionumero
1310; 60335-1; 60601-1-11; 60601-1-2; 60950-1; 61558-1; 62368-1
Teho (wattia)
18 W