JACK-C-PC-10A-RA(R)
JACK-C-PC-10A-RA(R)
JACK-C-PC-10A-RA(R)
JACK-C-PC-10A-RA(R)
DigiKeyn tuotenumero
1939-1086-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
JACK-C-PC-10A-RA(R)
Kuvaus
CONN PWR JACK 2.10MMX5.50MM SLDR
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Holkki - teholiittimet Jakki 2,10mm sisähalk. (0,083"), 5,50mm ulkohalk. (0,217") Läpivientiaukko, Suorakulma
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
JACK-C-PC-10A-RA(R) -mallit
Kategoria
Terminointi
Juotostina
Valmistaja
GlobTek, Inc.
Suojakuori
Suojattu
Pakkaustapa
Irtotavara
Ominaisuudet
Levyn ohjain
Osan tila
Aktiivinen
Jännite – nimellinen
50VDC
Liittimen tyyppi
Jakki
Virtaluokitus (ampeeria)
10 A
Sukupuoli
Uros
Toimintalämpötila
-25°C – 85°C
Toimialan tunnustama liitännän halkaisija
2,10mm sisähalk. (0,083"), 5,50mm ulkohalk. (0,217")
Kontaktin materiaali - pinnoite
Nikkeli
Todellinen halkaisija
0,083" (2,10mm sisähalk.), 0,217" (5,50mm ulkohalk.)