JACK-L-SMT-10A-RA(R)
JACK-L-SMT-10A-RA(R)
JACK-L-SMT-10A-RA(R)
DigiKeyn tuotenumero
1939-1715-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
JACK-L-SMT-10A-RA(R)
Kuvaus
CONN PWR JACK 2.50MMX5.50MM SLDR
Tarkka kuvaus
Holkki - teholiittimet Jakki 2,50mm sisähalk. (0,098"), 5,50mm ulkohalk. (0,217") Aukko kortille, Läpivientiaukko, Suorakulma
EDA/CAD-mallit
JACK-L-SMT-10A-RA(R) -mallit
Kategoria
Terminointi
Taivutettu nasta, Juotostina
Jännite – nimellinen
50VDC
Virtaluokitus (ampeeria)
10 A
Liittimen tyyppi
Jakki
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Kontaktin materiaali - pinnoite
Kulta
Toimialan tunnustama liitännän halkaisija
2,50mm sisähalk. (0,098"), 5,50mm ulkohalk. (0,217")
Kotelon materiaali
Rauta
Todellinen halkaisija
0,098" (2,50mm) sisähalk.