TR9CE1500LCP-N(R6B)
TR9CE1500LCP-N(R6B)
TR9CE1500LCP-N(R6B)
DigiKeyn tuotenumero
1939-1227-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TR9CE1500LCP-N(R6B)
Kuvaus
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 18W
Tarkka kuvaus
12V 18 W AC/DC Ulkoinen Työpöytä (luokka I) Sovitin Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen) Tulo
EDA/CAD-mallit
TR9CE1500LCP-N(R6B) -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Virrankulutus ilman kuormaa
75mW (maks.)
Polarisaatio
Positiivinen keskitaajuus
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Tehokkuus
Taso VI
Toimintalämpötila
0°C – 40°C
Lähtöliitin
Pyöreä liitin, 2,5mm sisähalk. x 5,5mm ulkohalk. x 11,0mm
Malli
Työpöytä (luokka I)
Johdon pituus
72" (1,83m)
Tuloliitin
IEC 320-C14
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Koko/mitat
1,97" pit. x 3,17" lev. x 1,22" kork. (50,0mm x 80,6mm x 31,0mm)
Lähtöjännite
12V
Hyväksyjä
BSI, CB, CE, CCC, cULus, EAC, LPS, PSE, RCM, S-Mark, UKRSepro, VCCI
Virta - lähtö (maks.)
1,5A
Vakionumero
Teho (wattia)
18 W