WR9QI1660LCPN(R6B)
WR9QI1660LCPN(R6B)
WR9QI1660LCPN(R6B)
DigiKeyn tuotenumero
1939-1558-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
WR9QI1660LCPN(R6B)
Kuvaus
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 40W
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
24V 40 W AC/DC Ulkoinen Seinäkiinnike (luokka II) Sovitin Moniteräinen (myydään erikseen) Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
WR9QI1660LCPN(R6B) -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Virrankulutus ilman kuormaa
75mW (maks.)
Valmistaja
GlobTek, Inc.
Polarisaatio
Positiivinen keskitaajuus
Sarja
Sovellukset
Kotitalouslaitteet, ITE (kaupallinen), Lääketieteellinen
Pakkaustapa
Irtotavara
Tehokkuus
Taso VI
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
0°C – 40°C
Käyttöalue
Kansainvälinen
Lähtöliitin
Pyöreä liitin, 2,5mm sisähalk. x 5,5mm ulkohalk. x 11,0mm
Malli
Seinäkiinnike (luokka II)
Johdon pituus
47,2" (1,20m)
Tulon tyyppi
Moniteräinen (myydään erikseen)
Tuloliitin
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Koko/mitat
1,71" pit. x 2,91" lev. x 1,39" kork. (43,5mm x 74,0mm x 35,3mm)
Lähtöjännite
24V
Hyväksyjä
CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, FCC, LPS, PSE, RCM, UKRSepro, UL, VCCI
Virta - lähtö (maks.)
1,66A
Vakionumero
1310; 60335-1; 60601-1-11; 60601-1-2; 60950-1; 62368-1
Teho (wattia)
40 W