XLR-16R2507B-R
DigiKeyn tuotenumero
283-XLR-16R2507B-R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
XLR-16R2507B-R
Kuvaus
CAP MODULE 500F 16.2V
Valmistajan vakio toimitusaika
29 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
500 F (EDLC) superkondensaattorit 16.2 V Moduuli 1,7mOhm 1500 tuntia @ 65°C
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
1,7mOhm
Valmistaja
Eaton - Electronics Division
Käyttöikä lämpötilassa
1500 tuntia @ 65°C
Sarja
Terminointi
Kaapeli ja liitin
Pakkaustapa
Kotelo
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Moduuli
Kapasitanssi
500 F
Koko/mitat
16,417" pit. x 2,677" lev. (417,00mm x 68,00mm)
Toleranssi
-5%, +20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
6,969" (177,00mm)
Jännite – nimellinen
16.2 V
Toimintalämpötila
-40°C – 65°C