XLR-51R3187-R
DigiKeyn tuotenumero
283-5304-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
XLR-51R3187-R
Kuvaus
CAP 188F 0% +20% 51.3V MODULE
Valmistajan vakio toimitusaika
28 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
188 F (EDLC) superkondensaattorit 51.3 V Moduuli 5mOhm 1500 tuntia @ 65°C
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
5mOhm
Käyttöikä lämpötilassa
1500 tuntia @ 65°C
Sarja
Terminointi
Kantaruuviliittimet
Pakkaustapa
Kotelo
Asennustyyppi
Käyttäjän määrittämä
Kapasitanssi
188 F
Koko/mitat
16,516" pit. x 7,657" lev. (419,50mm x 194,50mm)
Toleranssi
0%, +20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
6,905" (175,40mm)
Jännite – nimellinen
51.3 V
Toimintalämpötila
-40°C – 65°C