XLM-62R1137A-R
DigiKeyn tuotenumero
283-4786-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
XLM-62R1137A-R
Kuvaus
CAP 130F 0%, +20% 62.1V CHAS MNT
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
130 F (EDLC) superkondensaattorit 62.1 V Moduuli 6,7mOhm 1500 tuntia @ 65°C
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
6,7mOhm
Valmistaja
Eaton - Electronics Division
Käyttöikä lämpötilassa
1500 tuntia @ 65°C
Sarja
Terminointi
Kantaruuviliittimet
Pakkaustapa
Irtotavara
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Moduuli
Kapasitanssi
130 F
Koko/mitat
24,996" pit. x 6,937" lev. (634,90mm x 176,20mm)
Toleranssi
0%, +20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
6,862" (174,30mm)
Jännite – nimellinen
62.1 V
Toimintalämpötila
-40°C – 65°C