XVM-315R9345-R
DigiKeyn tuotenumero
283-XVM-315R9345-R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
XVM-315R9345-R
Kuvaus
CAP MODULE 3.4F 315.9V
Tarkka kuvaus
3.42 F (EDLC) superkondensaattorit 315.9 V Moduuli 380mOhm 1500 tuntia @ 65°C
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
380mOhm
Käyttöikä lämpötilassa
1500 tuntia @ 65°C
Pakkaus / kotelo
Moduuli
Kapasitanssi
3.42 F
Koko/mitat
17,323" pit. x 14,843" lev. (440,00mm x 377,00mm)
Toleranssi
-5%, +20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
2,756" (70,00mm)
Jännite – nimellinen
315.9 V
Toimintalämpötila
-40°C – 65°C