XVM-315R9515-R
DigiKeyn tuotenumero
283-XVM-315R9515-R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
XVM-315R9515-R
Kuvaus
CAP MODULE 5.1F 315.9V
Tarkka kuvaus
5.13 F (EDLC) superkondensaattorit 315.9 V Moduuli 320mOhm 1500 tuntia @ 65°C
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
320mOhm
Käyttöikä lämpötilassa
1500 tuntia @ 65°C
Pakkaus / kotelo
Moduuli
Kapasitanssi
5.13 F
Koko/mitat
17,323" pit. x 14,843" lev. (440,00mm x 377,00mm)
Toleranssi
-5%, +20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
3,740" (95,00mm)
Jännite – nimellinen
315.9 V
Toimintalämpötila
-40°C – 65°C