XVM-259R2635-R
DigiKeyn tuotenumero
283-XVM-259R2635-R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
XVM-259R2635-R
Kuvaus
CAP MODULE 6.25F 259.2V
Tarkka kuvaus
6.25 F (EDLC) superkondensaattorit 259.2 V Moduuli, Kantaruuviliittimet 250mOhm 1500 tuntia @ 65°C
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
250mOhm
Käyttöikä lämpötilassa
1500 tuntia @ 65°C
Pakkaus / kotelo
Moduuli, Kantaruuviliittimet
Kapasitanssi
6.25 F
Koko/mitat
21,654" pit. x 10,472" lev. (550,00mm x 266,00mm)
Toleranssi
-5%, +20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
3,689" (93,70mm)
Jännite – nimellinen
259.2 V
Toimintalämpötila
-40°C – 65°C