XLR-48R6167-R
DigiKeyn tuotenumero
283-4662-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
XLR-48R6167-R
Kuvaus
CAP 166F 0% +20% 48.6V CHAS MNT
Valmistajan vakio toimitusaika
28 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
166 F (EDLC) superkondensaattorit 48.6 V Moduuli 5mOhm 1500 tuntia @ 65°C
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
5mOhm
Käyttöikä lämpötilassa
1500 tuntia @ 65°C
Sarja
Terminointi
Kantaruuviliittimet
Pakkaustapa
Irtotavara
Asennustyyppi
Käyttäjän määrittämä
Kapasitanssi
166 F
Koko/mitat
16,516" pit. x 7,657" lev. (419,50mm x 194,50mm)
Toleranssi
0%, +20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
6,905" (175,40mm)
Jännite – nimellinen
48.6 V
Toimintalämpötila
-40°C – 65°C