XLR-18R0507B-R
DigiKeyn tuotenumero
283-XLR-18R0507B-R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
XLR-18R0507B-R
Kuvaus
CAP MODULE 500F 18V
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
500 F (EDLC) superkondensaattorit 18 V Moduuli 1,7mOhm 1000 tuntia @ 65°C
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
1,7mOhm
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 65°C
Sarja
Terminointi
Kaapeli ja liitin
Pakkaustapa
Kotelo
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Kapasitanssi
500 F
Koko/mitat
16,417" pit. x 2,677" lev. (417,00mm x 68,00mm)
Toleranssi
-5%, +20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
6,969" (177,00mm)
Jännite – nimellinen
18 V
Toimintalämpötila
-40°C – 65°C