UM0500-016-ATH
DigiKeyn tuotenumero
2610-UM0500-016-ATH-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
UM0500-016-ATH
Kuvaus
CAPACITOR 500F 0/20% 16V CHAS
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
500 F (EDLC) superkondensaattorit 16 V Moduuli 1,8mOhm 1500 tuntia @ 65°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1500 tuntia @ 65°C
Valmistaja
LICAP Technologies, Inc.
Terminointi
Kantaruuviliittimet
Pakkaustapa
Kotelo
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Moduuli
Kapasitanssi
500 F
Koko/mitat
16,457" pit. x 2,677" lev. (418,00mm x 68,00mm)
Toleranssi
0%, +20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
7,008" (178,00mm)
Jännite – nimellinen
16 V
Toimintalämpötila
-40°C – 65°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
1,8mOhm