HSH0622-3R8226-R
DigiKeyn tuotenumero
283-HSH0622-3R8226-R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HSH0622-3R8226-R
Kuvaus
CAP LITHIUM HYBRID 22F 3.8V
Tarkka kuvaus
22 F (EDLC) superkondensaattorit 3.8 V Säteittäinen, Purkki 450mOhm @ 1kHz 1000 tuntia @ 70°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 70°C
Johdinten väli
0,102" (2,60mm)
Kapasitanssi
22 F
Koko/mitat
0,248" halk. (6,30mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,945" (24,00mm)
Jännite – nimellinen
3.8 V
Toimintalämpötila
-25°C – 70°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
450mOhm @ 1kHz