HSL0820-3R8256-R
DigiKeyn tuotenumero
283-HSL0820-3R8256-R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HSL0820-3R8256-R
Kuvaus
CAP LITHIUM HYBRID 25F 3.8V
Tarkka kuvaus
25 F (EDLC) superkondensaattorit 3.8 V Säteittäinen, Purkki 650mOhm 1000 tuntia @ 60°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 60°C
Pakkaustapa
Nauha
Johdinten väli
0,138" (3,50mm)
Kapasitanssi
25 F
Koko/mitat
0,335" halk. (8,50mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,866" (22,00mm)
Jännite – nimellinen
3.8 V
Toimintalämpötila
-25°C – 70°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
650mOhm