HS0814-3R8106-R
DigiKeyn tuotenumero
283-HS0814-3R8106-R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HS0814-3R8106-R
Kuvaus
CAP LITHIUM HYBRID 10F 3.8V
Valmistajan vakio toimitusaika
35 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 F (EDLC) superkondensaattorit 3.8 V Säteittäinen, Purkki 1,5Ohm 1000 tuntia @ 70°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 70°C
Valmistaja
Eaton - Electronics Division
Terminointi
PC-nastat
Sarja
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Pakkaustapa
Nauha
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki
Osan tila
Aktiivinen
Johdinten väli
0,138" (3,50mm)
Kapasitanssi
10 F
Koko/mitat
0,335" halk. (8,50mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,610" (15,50mm)
Jännite – nimellinen
3.8 V
Toimintalämpötila
-15°C – 70°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
1,5Ohm