TPLC-3R8/10MR8X14 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Eaton - Electronics Division
Varastossa: 328
Tekniset tiedot
10 F (EDLC) superkondensaattorit 3.8 V Säteittäinen, Purkki 500mOhm @ 1kHz 1000 tuntia @ 70°C
TPLC-3R8/10MR8X14
DigiKeyn tuotenumero
2085-TPLC-3R8/10MR8X14-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TPLC-3R8/10MR8X14
Kuvaus
CAP LITHIUM HYBRID 10F 3.8V
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 70°C
Valmistaja
Tecate Group
Terminointi
PC-nastat
Sarja
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Pakkaustapa
Kaukalo
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki
Osan tila
Aktiivinen
Johdinten väli
0,138" (3,50mm)
Kapasitanssi
10 F
Koko/mitat
0,315" halk. (8,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,630" (16,00mm)
Jännite – nimellinen
3.8 V
Toimintalämpötila
-15°C – 70°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
500mOhm @ 1kHz