SLA3R8L1582255
DigiKeyn tuotenumero
5011-SLA3R8L1582255-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SLA3R8L1582255
Kuvaus
CAP LITHIUM HYB 1500F 3.8V 22*55
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1500 F (EDLC) superkondensaattorit 3.8 V Säteittäinen, Purkki 18mOhm @ 1kHz 1000 tuntia @ 85°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 85°C
Valmistaja
Ymin
Terminointi
PC-nastat
Sarja
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Pakkaustapa
Kaukalo
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki
Osan tila
Aktiivinen
Johdinten väli
0,394" (10,00mm)
Kapasitanssi
1500 F
Koko/mitat
0,866" halk. (22,00mm)
Toleranssi
-10%, +30%
Korkeus - asennettuna (maks.)
2,244" (57,00mm)
Jännite – nimellinen
3.8 V
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
18mOhm @ 1kHz