HSH1245-3R8407-R
DigiKeyn tuotenumero
283-HSH1245-3R8407-R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HSH1245-3R8407-R
Kuvaus
CAP LITHIUM HYBRID 400F 3.8V
Tarkka kuvaus
400 F (EDLC) superkondensaattorit 3.8 V Säteittäinen, Purkki 45mOhm @ 1kHz 1000 tuntia @ 70°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 70°C
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Kapasitanssi
400 F
Koko/mitat
0,492" halk. (12,50mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
1,850" (47,00mm)
Jännite – nimellinen
3.8 V
Toimintalämpötila
-25°C – 70°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
45mOhm @ 1kHz