HSH1860-3R8148-R
DigiKeyn tuotenumero
283-HSH1860-3R8148-R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HSH1860-3R8148-R
Kuvaus
CAP LITHIUM HYBRID 1400F 3.8V
Tarkka kuvaus
1400 F (EDLC) superkondensaattorit 3.8 V Säteittäinen, Purkki 28mOhm @ 1kHz 1000 tuntia @ 70°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 70°C
Johdinten väli
0,295" (7,50mm)
Kapasitanssi
1400 F
Koko/mitat
0,709" halk. (18,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
2,441" (62,00mm)
Jännite – nimellinen
3.8 V
Toimintalämpötila
-25°C – 70°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
28mOhm @ 1kHz