HSL1016-3R8306-R
DigiKeyn tuotenumero
283-HSL1016-3R8306-R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HSL1016-3R8306-R
Kuvaus
CAP LITHIUM HYBRID 30F 3.8V
Tarkka kuvaus
30 F (EDLC) superkondensaattorit 3.8 V Säteittäinen, Purkki 550mOhm 1000 tuntia @ 60°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 60°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Kapasitanssi
30 F
Koko/mitat
0,413" halk. (10,50mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,709" (18,00mm)
Jännite – nimellinen
3.8 V
Toimintalämpötila
-25°C – 60°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
550mOhm