HSH0612-3R8805-R
DigiKeyn tuotenumero
283-HSH0612-3R8805-R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HSH0612-3R8805-R
Kuvaus
CAP LITHIUM HYBRID 8F 3.8V
Tarkka kuvaus
8 F (EDLC) superkondensaattorit 3.8 V Säteittäinen, Purkki 1,2Ohm @ 1kHz 1000 tuntia @ 70°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 70°C
Johdinten väli
0,102" (2,60mm)
Kapasitanssi
8 F
Koko/mitat
0,248" halk. (6,30mm)
Toleranssi
-20%, +50%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,551" (14,00mm)
Jännite – nimellinen
3.8 V
Toimintalämpötila
-25°C – 70°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
1,2Ohm @ 1kHz