HSH0512-3R8305-R
DigiKeyn tuotenumero
283-HSH0512-3R8305-R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HSH0512-3R8305-R
Kuvaus
CAP LITHIUM HYBRID 3F 3.8V
Valmistajan vakio toimitusaika
35 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
3 F (EDLC) superkondensaattorit 3.8 V Säteittäinen, Purkki 4Ohm @ 1kHz 1000 tuntia @ 70°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 70°C
Valmistaja
Eaton - Electronics Division
Terminointi
PC-nastat
Sarja
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Pakkaustapa
Kotelo
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki
Osan tila
Aktiivinen
Johdinten väli
0,079" (2,00mm)
Kapasitanssi
3 F
Koko/mitat
0,197" halk. (5,00mm)
Toleranssi
-20%, +50%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,551" (14,00mm)
Jännite – nimellinen
3.8 V
Toimintalämpötila
-25°C – 70°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
4Ohm @ 1kHz