HSL1020-3R8506-R
DigiKeyn tuotenumero
283-HSL1020-3R8506-R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HSL1020-3R8506-R
Kuvaus
CAP LITHIUM HYBRID 50F 3.8V
Tarkka kuvaus
50 F (EDLC) superkondensaattorit 3.8 V Säteittäinen, Purkki 450mOhm 1000 tuntia @ 60°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 60°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Kapasitanssi
50 F
Koko/mitat
0,413" halk. (10,50mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,866" (22,00mm)
Jännite – nimellinen
3.8 V
Toimintalämpötila
-25°C – 60°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
450mOhm