KW-5R5C105H-R-VIEW-B
Coin Cell Supercapacitors for real-time clock (RTC) backup
KW-5R5C105H-R
DigiKeyn tuotenumero
283-KW-5R5C105H-R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
KW-5R5C105H-R
Kuvaus
CAP 1F -20% +80% 5.5V T/H
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 F (EDLC) superkondensaattorit 5.5 V Säteittäinen, Purkki 30Ohm @ 1kHz 2000 tuntia @ 85°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 85°C
Valmistaja
Eaton - Electronics Division
Terminointi
PC-nastat
Sarja
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki
Osan tila
Aktiivinen
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Kapasitanssi
1 F
Koko/mitat
0,846" halk. (21,50mm)
Toleranssi
-20%, +80%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,374" (9,50mm)
Jännite – nimellinen
5.5 V
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
30Ohm @ 1kHz