RSCHL1055R5L09015T
DigiKeyn tuotenumero
604-RSCHL1055R5L09015T-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RSCHL1055R5L09015T
Kuvaus
CAP 1F -20% +80% 5.5V T/H
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 F (EDLC) superkondensaattorit 5.5 V Säteittäinen, Purkki 20Ohm 1000 tuntia @ 85°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 85°C
Valmistaja
Elna America
Terminointi
PC-nastat
Sarja
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki
Osan tila
Vanhentunut
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Kapasitanssi
1 F
Koko/mitat
0,846" halk. (21,50mm)
Toleranssi
-20%, +80%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,374" (9,50mm)
Jännite – nimellinen
5.5 V
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
20Ohm